Гостьова лекція «Алкоголь та Війна: причини, ризики, превентивні заходи»

Гостьова лекція «Алкоголь та Війна: причини, ризики, превентивні заходи» відбулася 15.12.2023р. для здобувачів програми PhD та ОП «магістр» за спеціальністю «Психологія». Ініціатором зустрічі виступила кафедра вікової та педагогічної психології (зав. кафедри – доктор психол. наук, проф. Роман ПАВЕЛКІВ).
Щиро дякуємо нашому американському колезі Петеру НЕМИРОВСЬКОМУ (Peter Nemrovskiy), супервізору відділення невідкладної допомоги госпіталю Нью-Йорка, викладачу Фордхемського університету (США) за ознайомлення слухачів із надзвичайно важливими питаннями теорії і практики організації психологічної підтримки людей, що страждають від алкогольної залежності.
Приємно, що зустріч об’єднала у єдиному інформаційному просторі здобувачів освіти трьох ЗВО України : Рівненського державного гуманітарного університету (гарант ОНП «Психологія» – доктор психол. наук, проф. Наталія КОРЧАКОВА); Українського державного університету імені Михайла Драгоманова (гарант ОНП «Психологія» – доктор психол. наук, проф. Валентина ВОЛОШИНА) та Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка (гарант ОНП «Психологія» – доктор психол. наук, проф. Лілія КЛОЧЕК).
Такі зустрічі сприяють налагодженню взаємодії, напрацюванню спільних підходів у розвитку професійних компетенцій майбутніх фахівців, формуванню їх обізнаності із загрозами, що продукує сьогодення та надбаннями світової психологічної спільноти у їх вирішенні.