Розпочинаємо обговорення проекту освітньо-наукової програми підготовки доктора філософії (PhD) зі спеціальності 053 «Психологія», яка буде впроваджена у наступному 2024-2025 навчальному році. В умовах швидких трансформацій у системі вищої освіти, підготовка аспірантів повинна не лише не втратити свою якісну складову, а й забезпечити наближення української вищої школи до європейського освітнього простору. Тож, обговорення проекту ОНП було розпочато із вивчення думок представників академічної спільноти, науковців, що безпосередню приймають участь у розробці освітньо-наукових програм у рідних вишах.
З ініціативи кафедри вікової та педагогічної психології (зав. кафедри – доктор психологічних наук, професор Роман ПАВЕЛКІВ; заступник зав.кафедри Валентина БЕЗЛЮДНА) була організована зустріч гарантів ОНП «Психологія» ЗВО-партнерів. У зустрічі взяли участь доктор психологічних наук, професор, проректор з наукової роботи Центральноукраїнського державного університету імені В. Винниченка Лілія КЛОЧЕК (м. Кропивницьк); доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри теоретичної та консультативної психології Українського державного університету імені М. Драгоманова Валентина ВОЛОШИНА (м.Київ); доктор психологічних наук, професор кафедри вікової та педагогічної психології Рівненського державного гуманітарного університету Наталія КОРЧАКОВА (м .Рівне). У процесі обговорення програми професор Роман ПАВЕЛКІВ та гаранти ОНП зупинилися також на висвітленні подальших кроків налагодження співпраці між ЗВО задля підвищення якості підготовки докторів філософії за спеціальністю «Психологія».