Розпорядження №15-01-03 від 18.04.2022р. "Про проведення онлайн опитування здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників"

Анкети для опитування науково-педагогічних та педагогічних працівників ППФ:

https://docs.google.com/forms/d/1CUq-yAjnsjVcb71NE8Svkxqug4FVwEESeDEsu4RyU08/edit

Анкети для опитування здобувачів вищої освіти:

https://docs.google.com/forms/d/1Y7BmQbGXuGxGheMhNKbU6Z3SbmwvoVRJtLXsQIoo2xI/edit


Розпорядження №02-01-03 від 18.01.2022р. "Про проведення онлайн опитування здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, випускників та стейкхолдерів"

 

Шановні колеги!

Просимо Вас взяти участь в опитуванні щодо якості реалізації освітньо-професійних програм підготовки фахівців освітнього ступеня бакалавра, магістра. Ваші відповіді є важливими для вдосконалення процесу підготовки в Рівненському державному гуманітарному університеті.
Опитування є анонімним.

АНКЕТА для науково-педагогічних працівників щодо якості реалізації освітньо-професійних програм підготовки фахівців освітнього ступеня бакалавра, магістра у РДГУ

 

Шановний студенте!

Центр якості освіти Рівненського державного гуманітарного університету звертається до Вас з проханням відповісти на питання анкети, щодо стану якості освіти за освітньо-професійними програмами. Ваші відповіді є важливими для вдосконалення процесу підготовки фахівців в університеті.
Опитування є анонімним.

КОМПЛЕКСНА АНКЕТА щодо якості підготовки за освітньо-професійними програмами

 

© 2022 Психологія