Психологічна практика в закладах дошкільної освіти

Підтримуючи тему виробничої та навчальних практик, студенти, які здобувають психологічну освіту, зараз активно проходять психологічну практику в закладах дошкільної освіти. Після настановчої конференції вони розпочали цей важливий етап власного професійного зростання.
Протягом останнього місяця студенти активно розвивають навички спостереження, аналізу та взаємодії з педагогічним колективом.
Вони успішно впроваджують психологічні методи та інструменти в робочому середовищі, надаючи психологічну підтримку дітям дошкільного віку.
Ми отримуємо позитивні відгуки від керівників ЗДО та батьків дітей, які задіяні в даному процесі.
Дякую всім, хто бере участь в організації проходження студентами практики, і висловлюю надію на подальший успішний розвиток нашої психологічної програми та співпрацю з закладами освіти.
З повагою, Тетяна Березюк. Керівник психологічної практики від психолого-природничого факультету.