ПОДЯКУЙ РІДНІЙ ШКОЛІ

Як і обіцяли, кафедра вікової та педагогічної психології пропонує для студентства наступні серпневі завдання для самоперевірки особистісної ЗРІЛОСТІ.
ЗАВДАННЯ №2. ПРИВІТАЙТЕ СВОЇХ ВЧИТЕЛІВ, ПСИХОЛОГІВ, РІДНУ ШКОЛУ з початком навчального року.
Наші любі студенти, ви не просто випускники шкіл, ліцеїв і коледжів, ви МАЙБУТНІ ОСВІТЯНИ. Кому ж як не вам, насамперед, дарувати тепло тим, хто працював з вами, тим, хто у цей нелегкий час продовжує навчати дітей. До своїх привітань долучіть однокласників. Буде ще приємніше.
Розмістіть розповіді про рідні школи на своїх сторінках. Вчителі оцінять ваші старання. У цьому році робота у школі буде не з легких. Виклики війни… Освітні реформи… Одночасний супровід пятьох типів навчання школярів: очне, дистанційне, змішане, сімейне, екстернатне.
Тож, ВАША УВАГА І ВИЯВ ВДЯЧНОСТІ НЕ БУДУТЬ ЗАЙВИМИ.
Що натомість отримаєте ви? До цього питання ми повернемося вже у ході навчальних занять. Наразі, дійте у логіці ідеї Джеймса Аллена «Немає обов’язку більш термінового, ніж подяка», бо ж саме вдячність визначають «як найпрекраснішу із квіток людської душі».
P.S. Ваші привітання можна також розмістити на сайті факультету. Надсилайте.
Далі буде. ЧЕКАЙТЕ НА НАСТУПНІ ЗАВДАННЯ.