Навчання у ВИШІ – це про ЗРІЛІСТЬ, про рух до особистісного і професійного зростання. То ж, наші любі студенти, СТАРТУЄМО!

Кафедра вікової та педагогічної психології напередодні навчального року пропонує вам виконати декілька важливих справ, які подарують приємні переживання та відчуття власної зрілості.
Отже, ЗАВДАННЯ № 1. Перетворіть ваш від’їзд з рідної домівки на ЛАНЦЮЖОК ПРИЄМНИХ НЕСПОДІВАНОК для ваших батьків - подякуйте їм за любов і турботу, приготуйте сюрпризи для мами і тата, відшукайте спосіб звеселити їх, пригостити, здивувати, заспокоїти.
Дбаючи про найрідніших, ви відчуєте себе щасливішими, а ваші близькі ще раз пересвідчаться, що їхня любов і старання були не даремними. Вони зможуть пишатися вами.
Стимулом у вашій турботі про рідний дім хай стане чудова пісня у виконанні другокурсниці КАРІНИ Ващук.
P.S. Якщо це завдання ви виокремили для себе самостійно і вже розпочали його реалізацію – честь вам і хвала. У вас не лише все гаразд із соціальним інтелектом, а й з духовністю.
Далі буде. ЧЕКАЙТЕ НА НАСТУПНІ ЗАВДАННЯ.
Каріночці - велика вдячність. Хай таланить тобі у житті, а новий навчальний рік буде приємним і насиченим.