«Студентський дайджест» №6 від 2022

Завершилася підготовка чергового випуску молодіжного періодичного видання РДГУ «Студентський дайджест»

Ініціативу викладачів кафедри вікової та педагогічної психології РДГУ підхопили колеги-науковці і їх вихованці із Українського державного університету імені Михайла Драгоманова; Мукачівського державного університету; Київського міжнародного університету; Криворізького державного педагогічного університету.

У цілому, під керівництвом творчого колективу наукових керівників, до якого увійшли доктори психол. наук (Н. Токарева, КДПУ; Н. Корчакова, РДГУ); кандидати психол. наук (О. Воронова, МДУ; Л. Федоренко, УДУ ім. Михайла Драгоманова; Назаревич, КиМУ; О. Созонюк, РДГУ; Т. Березюк, РДГУ; І. Хомич, РДГУ); кандидати пед. наук РДГУ та УДУ ім. Михайла Драгоманова (В. Безлюдна, О. Юрчук, К. Джеджера; Л. Вольнова); старші викладачі (М. Барчій, МДУ; О. Джеджера, РДГУ),

студенти підготували наукові повідомлення, що презентують їх перші кроки на просторах наукових пошуків. Варто відзначити, що у підготовці молодіжного часопису взяли участь також здобувачі ступеня PhD кафедри вікової та педагогічної психології О. Юрчук та Г. Луцик.

У 6 випуску збірника, як і у попередньому, редакційна колегія залишила розділ «Літературний креатив: Студентський дарунок українським дітям». Тут свої авторські казки психотерапевтичного змісту презентували студенти педагогічного факультету, що навчаються за спеціальністю «Початкова освіта. Психологія».

Редакційна колегія часопису вітає авторський коллектив випуску та запрошує до подальшої співпраці.