Засідання проблемної групи "Особистість у реаліях сьогодення "

21 листопада під керівництвом викладача кафедри вікової та педагогічної психології Хомич Іванни Сергіївни відбулося засідання проблемної групи "Особистість у реаліях сьогодення ".
Основною метою роботи проблемної групи є формування в студентів інтересу й потреби до наукової творчості, розвиток творчого мислення, наукової самостійності, поглиблення й закріплення отриманих у процесі навчання знань. Тему засідання обирали разом зі здобувачами, зважаючи на вимоги й реалії сьогодення. Зокрема, говорили про психологічний дисбаланс і психологічну гармонію під час війни, а також про те, як не втратити себе та залишатися людиною за жахливих обставин... Студентам до вподоби такий формат роботи, коли вони пропонують теми до обговорення та беруть активну участь в засіданні.
Все буде Україна!