24 листопада 2022 року, попри кризу в енергетичній галузі, спричинену рашистським масованим ракетним обстрілом напередодні, на психолого-природничому факультеті відбувся Восьмий науково-практичний онлайн семінар «Актуальні питання практичної психології на Рівненщині». У його роботі взяли участь більше 40 практичних психологів закладів дошкільної, середньої, позашкільної, фахової передвищої та вищої освіти Рівненщини, а також науково-педагогічні працівники фахових кафедр РДГУ, навчально-методичного кабінету психологічної служби РОІППО та майбутні психологи. Висловлюємо щиру вдячність учасникам за долучення до обговорення психологічних та юридичних аспектів проблем, породжених насиллям та війною, за представлення ефективних інструментів психологічної допомоги у їх вирішенні. Дякуємо організаторам і співорганізаторам за цікавий та актуальний захід. Дякуємо ЗСУ за можливість працювати. Наближаємо Перемогу разом!