ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В НАУКОВІЙ​ КОНФЕРЕНЦІЇ ТА ПУБЛІКАЦІЇ МАТЕРІАЛІВ

Жорстоке вторгнення Росії зруйнувало мирне життя на нашій землі, але воно не взмозі зупинити прагнення нашого народу до незалежності, розвитку, знань.
Виклики, з якими зустрілася українська вища школа, вимагають формування нових підходів у підготовці фахівців, забезпечення їх професійної та психологічної готовності до активної участі у відбудові країни.
Обговорення актуальних питань організації професійної підготовки спеціалістів в умовах війни заплановане на Всеукраїнській науково-практичній конференції
«ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ПІДГОТОВКИ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОГО ФАХІВЦЯ ЯК ВЕКТОР ОСВІТНІХ ПАРАДИГМ».
Організаторами наукового зібрання виступили три ЗВО на чолі з МОН України –
  • Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка;
  • Рівненський державний гуманітарний університет;
  • Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка.
Конференція відбудеться 29-30 вересня 2022 року.
Матеріали наукових повідомлень будуть опубліковані:
  • зб. наук. тез ТНПУ «Теорія і практика підготовки конкурентоспроможного фахівця як вектор освітніх парадигм»;
  • зб. наук.праць РДГУ «Психологія : реальність і перспективи» (категорія Б).