Спецсесія МТНК/МКТ

Вступники, які не змогли зареєструватися для участі в основній сесії МТНК/МКТ, матимуть змогу це зробити 19 вересня. Таке рішення ухвалило Міністерство освіти і науки, внісши зміни до Календарного плану організації та проведення у 2022 році магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту.
Особи, які зареєструються 19 вересня, братимуть участь у спеціальній сесії МТНК/МКТ, що запланована на 29 вересня – 3 жовтня.
Нагадуємо: реєстрацію для участі у МКТ/МТНК здійснює приймальна комісія університету.
Для реєстрації вступник має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або з використанням іншого, визначеного закладом вищої освіти каналу зв’язку, скановані копії (фотокопії):

-заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
-документа, що посвідчує особу;
-облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
-документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
-медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих (спеціальних) умов для проходження МКТ/МТНК).

© 2023 Психологія