26 травня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри загальної психології та психодіагностики Рівненського державного гуманітарного університету спільно зі здобувачами освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» та доктор філософії зі спеціальності 053 Психологія активно долучилися до гостьової лекції Оксани Погонюк на тему: «Адаптивність – сучасний виклик чи необхідний навик». Дякуємо спікеру за надзвичайно актуальну та цікаву лекцію. Висловлюємо вдячність організатору зустрічі - професору кафедри економіки та управління бізнесом Інні Олександрівні Дейнезі. Було надзвичайно інформативно та корисно.
Наближуємо Перемогу разом!