Психокорекційна робота з дітьми внутрішньо переміщених осіб

Напротязі двох місяців війни з 24 березня по 24 травня на базі ТРЦ "Чайка" студентами- волонтерами психолого-природничого та педагогічного факультету РДГУ проводилась психокорекційна робота з дітьми внутрішньо переміщених осіб . У продовж цього періоду, основними завданнями діяльності було завдання допогти стабілізувати психо-емоційні стани діток за допомогою арт-терапевтичних методів та ігрової діяльності. Паралельно працювали викладачі Центру психологічної допомоги при ППФ. Вони здійснювали психологічний супровід та консультували дорослих щодо різних психологічних запитів. В основному вони стосувались проблем психоемоційних та особистісних розладів . Фахівці застосовували методи психоедукації щодо стабілізації психоемоційних станів та поради щодо самодопомоги та виходу із кризової ситуації.