Інклюзія – спільна справа!

Дитячий сміх – найліпша оцінка об’єднаної праці фахівців – педагогів, медиків психологів. Особливу значущість така взаємодія має при організації інклюзивного освітнього простору.

З метою психологічної підтримки дітей з особливими освітніми потребами, психологічної допомоги усім учасникам інклюзивного середовища та взаємного обміну досвідом між кафедрою вікової та педагогічної психології Рівненського державного гуманітарного університету і Комунальною установою «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» (ІРЦ) Здолбунівської міської ради Рівненської області підписано угоду про співпрацю.
Ознайомлення з організацією навчального процесу в Здолбунівському ІРЦ засвідчило високий професіоналізм працівників установи, їх відданість своїй улюбленій справі. Напередодні Новорічних і Різдвяних свят університетська наукова спільнота РДГУ вітає усіх працівників інклюзивно-ресурсного центру та бажає творчих злетів, мирного неба, міцного здоров’я, професійного зростання. Ми пишаємося вами, наші дорогі колеги!