Навчальний курс із основ кібергігієни «Базові правила безпеки в цифровому середовищі»

Гарна новина для всіх викладачів та студентів Рівненського державного гуманітарного університету!

Між Рівненським державним гуманітарним університетом та Представництвом Фонду цивільних досліджень та розвитку США було підписано Меморандум про взаєморозуміння.
Відповідно до меморандуму сторони в межах своєї компетенції здійснюватимуть співпрацю та координацію задля:

• створення умов для обміну ідеями, інформацією та досвідом, а також для взаємодії у сфері безпеки інформації та кіберзахисту, що становить взаємний інтерес;
  • вдосконалення освітніх, науково-технічних і технологічних можливостей Сторін, а також сприяння освітньому, науково-технічному і технологічному співробітництву у галузях, що становлять взаємний інтерес та сприяють мирним цілям;
  • підвищення загального рівня знань у сфері кіберзахисту, впровадження і розвиток систем безпеки інформаційних даних, а також систем, в яких вони опрацьовуються;
  • зміцнення потенціалу та рівня обізнаності у сфері кібербезпеки серед студентів та викладачів Рівненського державного гуманітарного університету ;
  • обміну інформацією (статистичними, аналітичними даними тощо).

Вже маємо перший крок в напрямку співпраці!

Студенти Рівненського державного гуманітарного університету мають змогу безкоштовно пройти навчальний онлайн-курс з основ кібергігієни «Базові правила безпеки в цифровому середовищі!» і отримати відповідний сертифікат, що засвідчить належний рівень оволодіння базовими навиками кібергігієни!

Кожен студент нашого університету може самостійно зареєструватися на платформі https://cybereducation.org/

Курс не потребує попередньої технічної підготовки/знань із цифрової безпеки!

В рамках курсу студенти зможуть вивчити базові правила захисту інформації на мобільних телефонах, комп’ютерах, соціальних мережах, визначати фейкові новини і поширені помилки користувачів, дізнатися як запобігти впливам кібершахраїв.

Студентство! Маєте гарну нагоду отримати статус Кіберджедая і впевнено відхиляти всі кібератаки, після проходження всіх модулей курсу і складення фінального тесту!
Весь курс складається з 11 навчальних анімованих модулів (5-7 хвилин кожен) і триває 60 хвилин!

ІНСТРУКЦІЯ