Запрошуємо долучитися до наукової взаємодії з білоруськими партнерами у рамках YIII Республіканської науково-практичної конференції студентів і магістрантів з міжнародною участю «Психологія: крок у науку»

Творча співпраця з БрДУ імені О.С. Пушкіна. Нещодовно, на базі кафедри психології Брестського державного університету імені О.С. Пушкіна відбулася цікава наукова подія - VIII Республіканська науково-практична конференція студентів і магістрантів з міжнародною участю "ПСИХОЛОГІЯ: КРОК В НАУКУ". Співпрацюючи з білоруськими партнерами в руслі "Угоди про наукове співробітництво", до організації наукового зібрання, як члени оргкомітету, долучилися викладачі кафедри вікової та педагогічної психології РДГУ – доктор психол. наук, професор Наталія Корчакова та канд. пед. наук, професор Валентина Безлюдна. У наукових дискусіях взяли участь студенти психолого-природничого факультету РДГУ - здобувачі магістерського ступеню за спеціальністю "Психологія" Тетяна та Ольга Омельчук та аспірантка Галина Луцик. Висловлюємо вдячність, декану психолого-педагогічного факультету БрДУ ім. О.С. Пушкіна, кандидату педагогічних наук Тетяні Ничишиній, голові оргкомітету конференції Наталії Билінській, завідувачу кафедри психології, за надану можливість прийняти участь в обговоренні реалій і перспектив психологічної науки. Бажаємо подальших успіхів і процвітання білоруським колегом та всій талановитій молоді Брестського державного університету.