Гостьова лекція для психологів

Продовжуючи традицію, що сформувалася у Рівненському державному гуманітарному університеті при підготовці здобувачів усіх освітніх рівнів, вчора, 12 жовтня, відбулася гостьова лекція для аспірантів та магістрантів спеціальності 053 "Психологія". Лекція проведена доктором психологічних наук, професором кафедри психології Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка – Наталією Савелюк. Спікерка щедро ділилася знаннями та досвідом: ознайомила здобувачів з основними критеріями успішності в науці, розкрила особливості розвитку і механізми реалізації лідерського потенціалу науковця та підкреслила важливість дотримання академічної доброчесності. Як зазначила Наталія Михайлівна: "Успіх – це переживання. Переживання натхнення, радості, тривоги, стресу, усього розмаїття емоційної самореалізації, яка виникає у процесі діяльності взагалі, та у процесі наукового пошуку, зокрема". Спікер побажала всім аспірантам, студентам, викладачам отримувати задоволення від процесу психологічного пізнання, організації психологічних спостережень та їх реалізації. У дискусії прийняли участь перший проректор РДГУ, завідувач кафедри вікової та педагогічної психології, доктор психологічних наук, професор Роман Володимирович Павелків. Він наголосив, що саме взаємодія між закладами вищої освіти забезпечує реалізацію принципу академічної мобільності, інтенсифікацію та оптимізацію освітнього простору у вищій школі; підкреслив, що налагодження співпраці з колективом кафедри психології Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка відкриває нові перспективи у об’єднанні наукового та освітнього потенціалу освітніх закладів. Підсумовуючи зустріч, гарант освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії за спеціальністю 053 "Психологія", доктор психологічних наук Наталія Корчакова висловила подяку лектору Савелюк Наталії та окреслила подальші перспективи взаємодії. Аспіранти, магістранти та викладачі кафедри вікової та педагогічної психології висловлюють щиру вдячність Наталії Михайлівні за мудрість, професійність, цікавий виклад матеріалу, практичні поради та підказки.