3 жовтня 2024 р. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ АСПІРАНТІВ спеціальності 053 Психологія «У КОЛІ ОДНОДУМЦІВ»

Кафедра вікової та педагогічної психології Рівненського державного гуманітарного університету (зав. кафедри - доктор психол. наук, професор, в.о. ректора Роман Павелків);
факультет психології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова (декан факультету - доктор психол. наук, професор Ірина Булах);
факультет педагогіки, психології та мистецтв Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (декан факультету - доктор пед. наук, професор Ярослав Галета)
запрошують аспірантів, гарантів та викладачі ОНП «Психологія» на наукову зустріч.
У процесі Форуму заплановано проведення наступних заходів:
- круглий стіл «Особливості підготовки та реалізації ОНП «Психологія» в умовах воєнного стану та процесів євроінтеграції» (для гарантів та викладачів ОНП «Психологія»);
- секційне засідання «Теоретико-методологічні пошуки в галузі психології» (для аспірантів);
- секційне засідання «Результати емпіричних пошуків, їх втілення та апробація» (для аспірантів).
Форми участі у Форумі:
виступ з доповіддю, участь у дискусіях, публікація матеріалів.
Заявки надсилати до 27 вересня 2024 року на адресу оргкомітету (на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
Наукові матеріали будуть опубліковані у збірнику матеріалів Всеукраїнського Форуму аспірантів спеціальності 053 Психологія «У КОЛІ ОДНОДУМЦІ». Учасники отримають сертифікати.
Інформаційний лист див. за посиланням: https://psuhologia.rshu.edu.ua/.../736-vseukrainskyi...