Робота над освітньо-науковою програмою «Психологія» для здобуття ступеня PhD продовжується.

Обговоривши проект програми із представниками академічної спільноти, кафедра вікової та педагогічної психологія (зав. кафедри - доктор психологічних наук, професор Р.В.Павелків, гарант ОНП - доктор психологічних наук, професор Н.В.Корчакова) 15.02.24 р. провела зустріч із спейкхолдерами. Участь у обговоренні взяли: головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки РОДА М.М.Андреєва, директор ВСП "Сарненський педагогічний фаховий коледж РДГУ" П.П.Горкуненко; директор ВСП "Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ" В.П.Бабак; доктор психологічних наук, професор Мукачівського державного університету І.О.Корнієнко; завідувач кафедри загальної та вікової психології Криворізького державного педагогічного університету, доктор психологічних наук, професор Н.М.Токарева. Слушні пропозиції, які прозвучали у ході зустрічі, щодо змісту програми і її реалізації ляжуть в основу подальшого її удосконалення. Працюємо разом задля спільної справи.
Колектив кафедри вікової та педагогічної психології висловлює щиру вдячність стейкхолдерам за активну участь у обговоренні проекту.