Співпраця продовжується

Днями у стінах соціально-психологічного простору психолого-природничого факультету було людно. Викладачем кафедри вікової та педагогічної психології Галиною Луцик була організована зустріч з працівниками ДУ «Рівненський слідчий ізолятор». Практичні психологи установи пані Лариса, пані Яна та пані Олена окреслили напрямки соціально-психологічної роботи в пенітенціарних закладах, поділились практичним досвідом зі студентами, акцентували їх увагу на тому, що психологічна підтримка потрібна кожному, особливо, коли людина опинилась в умовах соціальної ізоляції.
Психологи установи розповіли про психологічні заняття, які проводять з працівниками закладу, оскільки останні теж потребують розвитку внутрішніх ресурсів, адже працюють в умовах особливого режиму.
Студенти та запрошені отримали позитивні емоції від спілкування, атмосфера була позитивною.
Зворотній зв’язок встановлено)))
Далі буде ...