Любі студенти, ловіть маленький подарунок із вашого майбутнього!

Студентські роки пролинуть досить швидко. Незабаром ви станете вчителями і психологами. Тож погляньте, яким повинно бути шкільне життя фахівця і його вихованців. Допоможе вам у цьому наша талановита випускниця Альона СМАГЛЮК із своїми невгамовними п’ятикласниками. Саме так, в атмосфері довіри, тепла, взаєморозуміння повинні зростати українські діти. Саме так, у психологічному благополуччі і творчих пошуках повинно проходити ваше професійне життя.
Щиро дякуємо Альоні за такі прекрасні зразки. Хай завжди спілкування з дітьми приносить тобі радість, а особисте життя складеться так, як ти мрієш.
Пятикласникам найщиріші вітання від колективу психолого-природничого факультету. Щастя вам, міцної дружби, цікавих знань, талановитих вчителів.
А усім нам разом – Перемоги і Миру на нашій землі.