Гостьова лекція «Практика роботи із наркозалежними» від п. П.Немировського

На психолого-природничому факультеті за участі викладачів кафедри вікової та педагогічної психології і здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія 19 жовтня 2023 року відбулась гостьова лекція «Практика роботи із наркозалежними» від п. П.Немировського, який працює супервайзером відділення Швидкої допомоги в одному із шпиталів Нью-Йорку (South Brooklyn Hospital), а також веде курс в Університеті Фордхем на факультеті соціальної роботи по програмі зі ступеню Майстра. У 2022 році вийшла у науковий світ книга «A Walk Down Misery Street», автором якої є П.Немировський.
Доповідач поділився дієвими традиційними та нетрадиційними методами лікування наркозалежності та посттравматичного стресового розладу в умовах війни. Дякуємо п.Немировському за змістовну лекцію, надзвичайно цінний для нас досвід та важливу підтримку.
Продовжуємо вивчати ініціативи вітчизняних та зарубіжних психологів, психотерапевтів щодо створення рекомендацій для збереження ментального здоров`я українців!