Цивілізований світ повинен знати правду.

Участь українських науковці у розробці зарубіжних проєктів, присвячених війні в Україні, це життєва необхідність. Саме так ми маємо можливість донести до міжнародної спільноти жахіття російської агресії, яка сплюндрувала життя у нашій країні, знедолила мільйони українських родин, забрала життя у десятків тисяч воїнів та мирних жителів.
Тож бажаємо професору кафедри вікової та педагогічної психології, доктору психологічних наук Наталії КОРЧАКОВІЙ, як учасниці наукового колективу розробників проєкту «Ukrainere i Danmark» Інституту Психології Університету Копенгагена, реалізувати цю важливу місію. Цивілізований світ повинен знати правду. Завдання українських науковців – донести її до світової спільноти.
Відео вже на сторінці універу у фесбуці