Тепер нам жити з цим...

Тепер нам жити з цим - із усвідомленням тих величезних втрат і руйнувань, що принесла війна в наш рідний ДІМ. Вона змінила все, спустошила і зруйнувала мирне життя і спокій усіх: дорослих і дітей.
Студенти як і раніше продовжують навчатися, але вони стали геть іншими. Краса і юність поєдналася у них із зрілістю думок й невимовним болем втрат. То ж і сьогодні, вкотре, відчула глибину тих психотравм, що переживає наша молодь.
Перед вами сплеск душі моєї любої студентки-першокурсниці Вікторії КУЛИК. У майбутньому вона психологиня та вчитель музики. Впевнена, що її майбутні вихованці зростатимуть із любов’ю до рідного Краю та великою вдячністю до воїнів-ангелів, що захистили Волю і Свободу нашого народу.
Слава нашим воїнам. Глибока шана усім, хто віддав життя за нашу Вітчизну.