28.06.2023р. в знаковий для країни День Конституції України у рамках Україно-Польського партнерства між Рівненським державним гуманітарним університетом та Uniwersytetu Rzeszowskiego в особі проректора з науково-педагогічної роботи, європейської інтеграції та інновацій, професора Юрія Пелеха, декана психолого-природничого факультету, професора Віталія Павелківа та Andrzej Łukasik – psycholog ewolucyjny, doktor habilitowany, profesor w Zakładzie Psychologii Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Обговорили співпрацю та стратегічний план розвитку психології у Європейському освітньому середовищі.

Основні напрямки співпраці: наукова діяльність, академічна мобільність, стажування, грантові проекти, взаємодія молоді.

Акцентом спілкування в умовах воєнного часу стала чітка та злагоджена робота фахівців «Центру психологічної допомоги РДГУ».

З вірою в перемогу!!!
Слава ЗСУ!!!