Студент ППФ здобув перемогу в стипендіальній програмі «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука

Студент психолого-природничого факультету, другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальностей Середня освіта (Природничі науки) та Менеджмент (Управління навчальним закладом) Пономаренко Вадим Юрійович, здобув перемогу у Конкурсі - 2022/23 Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.

• Науковий напрям - Біологія
  • Тема конкурсної роботи - «Роль лектинів в адаптації рослин до абіотичних стресів»

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді.

Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Стипендіальна програма «Завтра.UA» знаходить найталановитіших студентів України, надає їм фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації власних проектів, створює додаткові можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

Пономаренко Вадим Юрійович - увійшов в 54 найкращих студентів України!