Завершився проект, спрямований на підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу.

Днями на базі Рівненського обласного центру соціальних служб завершився проект, спрямований на підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу. Впродовж п’яти днів учасники заходу обговорювали питання захисту прав та інтересів дітей, забезпечення функціонування та соціального супроводу сімей з прийомними дітьми, методів сімейного виховання та соціально-педагогічних умов полікультурного виховання. Психологічні аспекти батьківсько-дитячих відносин, шляхи їх налагодження та формування життєвої компетентності прийомних дітей і дітей-вихованців з присутніми обговорила професорка кафедри загальної психології та психодіагностики, психологиня Олена Демчук та кандидатка психологічних наук, психологиня Олена Козачук, наша випускниця. Щиро вдячні організаторам заходу за можливість долучитися до обговорення актуальних проблем психологічного супроводу сімей з прийомними дітьми та дітьми-сиротами.