Володимир Кушнір здобув перемогу у номінації «Кращий спортсмен року»

Студент психолого-природничого факультету РДГУ, спеціальності Середня освіта (Біологія та здоров‘я людини) Володимир Кушнір здобув перемогу у номінації «Кращий спортсмен року», майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу. Він посів І місце у загальному заліку Кубку Європи.

Цей конкурс проводиться щороку. Його організовує Рівненська ОДА спільно з обласним відділенням НОК, відзначають кращих спортсменів та тренерів області. Їх обирають у різних номінаціях.

Спортсменів, які, попри складні умови, цьогоріч продемонстрували хороші результати, привітали начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, голова Рівненської облради Андрій Карауш, перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

Пишаємось нашими студентами.