ВІТАЄМО ІЗ ВИЗНАННЯМ

Щоденне життя факультету наповнене величезною кількістю подій. Ми навчаємося, подорожуємо, практикуємо, волонтеремо, змагаємося, досліджуємо. Та є події, які висвітлюють не просто сьогодення, а фіксують велику працю колективу, визнання його здобутків на державному рівні. Однією із таких подій є відкриття у нашому університеті, на базі профільних кафедр психологічного спрямування, Спеціалізованої вченої ради (Д 47.053.02) із присудження наукового ступеня доктора наук за спеціальністю 19.00.07 «Педагогічна та вікова психологія». (Наказ Міністерства освіти і науки України від 10.10.2022 р. № 894).
Тож, рідний факультете, розвитку тобі та процвітання!
Найщиріші вітання Голові новоствореної спеціалізованої ради – доктору психологічних наук, професору Роману Павелківу, його заступнику – доктору психологічних наук, професору Наталії Корчаковій, усім членам експертного зібрання. Успіхів новоствореному колективу у розвитку української науки.
Запрошуємо здобувачів наукового ступеня до співпраці.