Важливим етапом звітних вузівських щорічних конференцій є обговорення їх результатів та підбиття підсумків

Цьогоріч кафедрою вікової та педагогічної психології було заплановано і проведено засідання наукових секцій, в ході яких планувалося обговорення питань, що розроблялися викладачами і здобувачами освіти впродовж 2021-2022рр. Все ж, військова агресія, яку переживає наша країна, докорінно змінила тематику наукових виступів і дискусій. Більшість авторських пошуків були зосереджені на розкритті програм психологічного сприяння населенню, збереження психічного здоров’я дітей і молоді в умовах війни. Наукові повідомлення були обговорені у ході роботи трьох наукових секцій: «Феноменологія агресії: природа, механізми, наслідки»; «Вікові аспекти психологічної допомоги населенню в умовах війни»; «Психологія кризових станів та оптимізму в реаліях сьогодення». Так, у виступі зав. каф. професора Р. Павелківа увага слухачів була зосереджена на питаннях психології військової агресії та її детермінації; професор. Н.Корчакова запропонувала для аналізу питання, пов’язані із сексуальним насиллям та наданням психологічної підтримки постраждалим. У виступах багатьох учасників звітної конференції піднімалися питання психології мігрантів та міграційних процесів. Цінним є те, що, у більшості наукових повідомлень, виокремлювалися для обговорення програми корекційного спрямування та психологічної підтримки і допомоги.