«Особливості переживання особистістю сексуального насилля»

21.04.2022 р. у рамках проведення Тижня психології на психолого-природничому факультеті РДГУ професором кафедри вікової та педагогічної психології  Наталією Корчаковою було проведено вебінар «Особливості переживання особистістю сексуального насилля». Метою вебінару було ознайомлення здобувачів з особливостями реагування людини на згвалтування та його руйнівними наслідками для психічного здоров'я та нормального функціонування особистості. У процесі вебінару із здобувачами науково-освітнього ступеня «доктор філософії» (PhD) та освітнього ступеня «бакалавр» були розглянуті питання сутності сексуальних злочинів, основні відмінності їх скоєння у мирний час та під час військової агресії, сформульовані практичні поради першої психологічної допомоги жертвам сексуального насилля. По завершенню вебінару здобувачі мали змогу задати питання, що їх цікавили.