"Хто вміє, той робить, а хто не вміє, той вчить", – Бернард Шоу

Сьогодні на психолого-природничому факультеті відбулася знакова подія – майбутні випускники бакалаврату отримали важливі настанови на проходження своєї заключної виробничої практики.

У ході конференції піднімалися питання про важливу місію психолога у процесі відновлення емоційного благополуччя дітей і вчителів у посткарантинний період, формування навчальної атмосфери в освітніх закладах міста та області.

Діти, стомлені карантинними обмеженнями, днями повертаються до звичайного навчання. В школі їх будуть очікувати не лише вчителі та практичні психологи закладу, а й наші студенти-практиканти.

Побажаємо їм успіхів та наснаги. Саме практика створює можливості для надбання вмінь допомагати людям, робити світ психологічно комфортнішим.

Мудрий Конфуцій зазначав: "Вибери професію, яку ти любиш, і тобі не доведеться працювати жодного дня в твоєму житті". Хай ці слова стануть запорукою професійного щастя наших студентів.