Воробйов Анатолій Миколайович

Професор, завідувач кафедри загальної психології та психодіагностики

Кандилдат педагогічних наук

Доцент кафедри педагогіки і методики початкового навчання

• Психологія особистості,
  • Етнопсихологія,
  • Політична психологія

1. Ровенський державний педагогічний інститут, 1969, «Російська мова та література», вчитель російської мови та літератури;
  2. Інститут підвищення кваліфікації викладачів педагогічних дисциплін університетів і пед вузів АПН СРСР, 1970, відділення психології, викладач психології

Стаж роботи: 42 рік

Дисертаційні дослідження: дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки  (13.00.01 – теорія та історія педагогіки), «Науково-педагогічні основи системи підготовки майбутніх вчителів до інтернаціонального виховання учнів загальноосвітньої школи».

• Член редколегії збірника наукових праць РДГУ «Оновлення змісту, форм та методів навчання і виховання в закладах освіти» з 1999 по 2016  (Постанова Президії ВАК України № 1-05/7 від 09.06.1999 та додатки до Постанови ВАК України від 11.10.2000 р № 1-03/8 і від 30.03.2011 № 1-05/3).
  • Голова (співголова) оргкомітету
       Тижнів психології (24-28.04.2017, 23-27.04.2018, 15-19.04.2019);

• Етнопсихологія

Автор понад 70 публікацій.

1. Програма атестаційного екзамену здобувачів ОС «магістр» за ОП «Психологія» зі спеціальності 053 Психологія / Укладачі А.М.Воробйов, Р.В.Павелків, В.М.Яницький. Рівне: РДГУ, 2020. 28 с. (авторський внесок 30 %).
  2. Методичні рекомендації до виконання дипломних робіт здобувачами ОС «бакалавр» за ОП «Психологія» зі спеціальності 053 Психологія / Укладачі А.М.Воробйов, Р.В.Павелків, В.М.Яницький. Рівне: РДГУ, 2020. 32 с. (авторський внесок 30 %)
  3. Методичні рекомендації до виконання курсових робіт з психодіагностики здобувачами ОС «бакалавр» за ОП «Психологія», «Практична психологія» зі спеціальності 053 Психологія / Укладачі А.М.Воробйов, О.О.Демчук. Рівне: РДГУ, 2020. 46 с. (авторський внесок 50 %).
  4. Програма фахового випробування зі спеціальності 053 «Психологія» («Практична психологія»)» для вступників на здобуття ступеня бакалавра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня), молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра / Р. В. Павелків, В. М. Ямницький, А. М. Воробйов. Рівне : РДГУ, 2020. 19 с. (авторський внесок 30 %).
  5. Програма фахового випробування зі спеціальності 053 «Психологія» для вступників на здобуття ступеня бакалавра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня)молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра та для вступників, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра / Р. В. Павелків, В. М. Ямницький, А. М. Воробйов. Рівне : РДГУ, 2020. 19 с. (авторський внесок 30 %).
  6. Програма фахового випробування зі спеціальності 053 «Психологія» для вступників на здобуття ступеня «Магістр» на основі ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) бакалавра, спеціаліста, магістра / Р. В. Павелків, В. М. Ямницький, А. М. Воробйов. Рівне : РДГУ, 2020. 24 с.
  7. Методичні рекомендації до виконання дипломних робіт здобувачами ОС «магістр» за ОП «Психологія» зі спеціальності 053 Психологія / Укладачі А.М.Воробйов, Р.В.Павелків, В.М.Яницький. Рівне: РДГУ, 2021.  34 с.
  8. Програма атестаційного екзамену здобувачів ОС бакалавр» за ОП «Психологія» зі спеціальності 053 Психологія / Укладачі А.М.Воробйов, Р.В.Павелків, В.М.Яницький. Рівне: РДГУ, 2021. 38 с.
  9. Методичні рекомендації до виконання кваліфікаційних робіт здобувачів ОС «магістр» за ОП «Психологія» зі спеціальності 053 Психологія / Укладачі А.М. Воробйов, Р.В.Павелків, В.М.Яницький / За заг.редакцією О.В.Камінської. Рівне: РДГУ, 2022. 30 с. Програма атестаційного екзамену для здобувачів ОС «Бакалавр» за ОП «Психологія» зі спеціальності 053 Психологія / Укладачі А.М. Воробйов, Р.В.Павелків, В.М.Яницький / За заг.редакцією О.Д.Главінської. Рівне: РДГУ, 2023. 32 с.
  10. Програма атестаційного екзамену для здобувачів ОС «Бакалавр» за ОП «Практична психологія» зі спеціальності 053 Психологія / Укладачі А.М. Воробйов, Р.В.Павелків, В.М.Яницький / За заг.редакцією В.М.Ямницького. Рівне: РДГУ, 2023. 34 с.
  11. Методичні рекомендації до виконання кваліфікаційних робіт здобувачів ОС «бакалавр» за ОП «Психологія» та «Практична психологія» зі спеціальності 053 Психологія / Укладачі А.М. Воробйов, Р.В.Павелків, В.М.Яницький Рівне: РДГУ, 2023. 28 с.