Мовчко Олег Петрович

Викладач кафедри загальної психології та психодіагностики

ORCID: 0009-0002-4810-2519

Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?view_op=new_profile&hl=uk&authuser=1

• Психологія та фізіологія сну;
  • Глибинна психологія;
  • Психологія релігії;
  • Депресія та депресивні стани;
  • Сексологія;
  • Кримінологія.

1. Рівненський економіко - гуманітарний та інженерний коледж, 2012 - 2016 р. спеціальність «Правознавство», кваліфікація «молодший спеціаліст».
  2. Національний університет водного господарства та природокористування факультет ННІП за спеціальністю «Правознавство», 2016 – 2019 р. ступінь вищої освіти бакалавр, напрям підготовки Правознавство.
  3. Рівненський державний гуманітарний університет. Психолого-природничий факультет за освітньою програмою «Практична психологія», 2019 – 2022 р. бакалавр психології, практичний психолог.
  4. Рівненський державний гуманітарний університет. Психолого-природничий факультет за освітньою програмою «Психологія», 2022 – 2023 р. магістр психології, психолог, викладач психології.

• Член Української спілки психотерапевтів (УСП) від 30.06.2022р.

• Арттерапія;
  • Психофізіологія;
  • Практикум з соціальної психології;
  • Психолого-педагогічна експертиза.

Автор публікацій. Основні публікації.

1. Мовчко О.П., Кулакова Л.М. ПСИХОЛОГІЧНІ БАР’ЄРИ ПСИХОЛОГА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ У ВЗАЄМОДІЇ ІЗ ПЕДАГОГІЧНИМ КОЛЕКТИВОМ. Рівненський державний гуманітарний університет. Студентський дайджест. Збірник наукових матеріалів здобувачів вищої освіти. - Випуск № 3 - Рівне 2021р. - С.101 – 102.
  2. Мовчко О.П., Назаревич В. В. ВПЛИВ ПАНДЕМІЧНОЇ РЕАЛЬНОСТІ НА ВИНИКНЕННЯ ДЕПРЕСІЇ В ЮНАЦЬКОМУ ВІЦІ. Рівненський державний гуманітарний університет. Студентський дайджест. Збірник наукових матеріалів здобувачів вищої освіти. - Випуск № 2 - Рівне 2021р. - С.86 – 89.
  3. Мовчко О.П., Сторож О.В. ВПЛИВ ЗОВНІШНІХ ТА ВНУТРІШНІХ ФАКТОРІВ НА ВИНИКНЕННЯ ДЕПРЕСИВНИХ СТАНІВ. Рівненський державний гуманітарний університет. Актуальні питання психологічної науки. - Випуск № 16 - Рівне 2022р. - С.83 – 85.
  4. Мовчко О.П., Ставицька О.Г. НЕКОНСТРУКТИВНІ АСПЕКТИ КОПІНГ-СТРАТЕГІЙ У СТУДЕНТІВ В СУЧАСНИХ РЕАЛІЯХ. Рівненський державний гуманітарний університет. Студентський дайджест. Збірник наукових матеріалів здобувачів вищої освіти. - Випуск № 8 - Рівне 2023р. - С.54 – 57.
  5. Мовчко О.П., Ставицька О.Г. КОПІНГ-СТРАТЕГІЇ ЯК ІНСТРУМЕНТ ПОДОЛАННЯ НАСЛІДКІВ СТРЕСУ. Рівненський державний гуманітарний університет. Актуальні питання психологічної науки. - Випуск № 17 - Рівне 2023р. - С.80 – 81.