Назарець Людмила Миколаївна

Доцент кафедри вікової та педагогічної психології

Кандидат психологічних наук

Профілі

ORCID: 0000-0001-5758-309Х

Google Scholar: https://scholar.google.com.ua

Web of Science(WoS)

• психологія особистості та міжособистісної взаємодії,
  • психологія мотивації

1. Ровенський державний педагогічний інститут ім.. Д.З.Мануїльського, 1991 р., вчитель математики і фізики;
  2. Рівненський інститут слов’янознавства Київського інституту «Слов’янський університет», 2001, психолог, викладач психології.

Стаж роботи: 34 р.

Дисертаційні дослідження: дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук зі спеціальності 053 Психологія (19.00.07 – педагогічна та вікова психологія) «Особливості емоційної регуляції в формуванні пізнавальних інтересів підлітків» (Київ, 2009 р.).

• 2017 р -. участь у журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Рівненської Малої академії наук у секції «Психологія» (наказ Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 01.12.2016 р. № 59;
  • 2018 р -. участь у журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Рівненської Малої академії наук у секції «Психологія» (наказ Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 02.12.2017 р. № 56;
  • 2021 р -. участь у журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Рівненської Малої академії наук у секції «Психологія» (наказ Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 24.02.2021р. № 25;
  • 2017-2018 н.р. – керівник проблемної групи наукового студентського товариства за напрямком «Актуальні проблеми  практичної психології сьогодення»; організатор та керівник психологічного клубу за участю студентів психолого-природничого факультету РДГУ на тему «Безмежні грані психології» (мета: просвітницька діяльність та популяризація психологічної науки серед молоді);
  • 2021-2022 н.р. керівник проблемної групи здобувачів вищої освіти студентів соціальності «Психологія» психолого-природничого факультету РДГУ, що працює за темою: «Проблема мотивації навчання у сучасній школі»

Навчальні дисципліни:

• психологія особистості;
  • психологія особистості та міжособистісної взаємодії;
  • педагогічна психологія;
  • практикум із вікової та педагогічної психології;
  • практикум із соціальної психології

Автор понад 30 публікацій. Основні публікації

1. Назарець Л.М. Особливості взаємодії у конфліктах та конструктивні прийоми їх подолання. / Збірник наукових праць Рівненського державного гуманітарного університету «Психологія: реальність та перспективи». – Випуск 5 . – Рівне:РДГУ, 2017. – С.197-201.

1. Назарець Л., Руденко Н. Формування мотивації навчальної діяльності здобувачів вищої освіти /Л.Назарець, Н.Руденко // Філософія освітнього простору: психологічний вимір: колективна монографія; під ред.. Р.В. Павелківа, Н.В. Корчакової. – К.: «Центр учбової літератури», 2021. – 400с.

Наукові публікації у наукових виданнях:

1. Назарець Л., Крук Л. Особливості вербального та невербального мовлення у дітей старшого дошкільного віку із ЗНМ /Л.Назарець, Л.Крук // Актуальні проблеми дошкільної та спеціальної освіти. Матеріали ІІІ Міжнародних педагогічних читань пам"яті проф.Т.І.Поніманської.-Рівне:РДГУ, 2020.-С.144-146.
  2. Назарець Л., Мартинюк І.. Аналіз поведінкових реакцій у дітей молодшого шкільного віку /Л.Назарець, І.Мартинюк // Актуальні проблеми дошкільної та спеціальної освіти. Матеріали ІІІ Міжнародних педагогічних читань пам"яті проф.Т.І.Поніманської.-Рівне:РДГУ, 2020.-С.149-152.
  3. Назарець Л., Носуленко У. Особливості організації корекційної роботи з дошкільниками із фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення /Л.Назарець, У.Носуленко // Актуальні проблеми дошкільної та спеціальної освіти. Матеріали ІІІ Міжнародних педагогічних читань пам"яті проф.Т.І.Поніманської.-Рівне:РДГУ, 2020.-С.152-154.
  4. 4.Назарець Л.М., Якимова Я.Л. Особливості прояву основних симптомів ПТСР. / Людина і суспільство: економічний та соціокультурний розвиток. / Матеріали ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції – Рівне: Рівненський інститут Університет «Україна», 12 квітня 2021. – С. 120 – 127.
  5. Назарець Л.М., Руденко Н.М. Психологічна допомога військовослужбовцям з ПТСР засобами піскової терапії. / Scientific Collection “InterConf” , №53: with the Proceedings of the 7th International Scientific and Practical Conference “INTERNATIONAL FORUM: PROBLEMS AND SCIENTIFIC SOLUTIONS” (April, 25-26,2021). Melbourne, Australia: CSIRO Publishing House, 2021. 761p.( 213-216 р.)