Відбувся регіональний форум "Діємо для здоров'я українців"

Упродовж 9-10 вересня в м. Рівне у межах україно-швейцарського проєкту, що реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством охорони здоров’я України, консорціумом організацій GFA Consulting Group та компанією BE-IT Health за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, відбувся регіональний форум "Діємо для здоров'я українців". Серед делегатів форуму були науковці, які представляли Рівненський державний гуманітарний університет: Павелків К.М., докторка педагогічних наук, професорка - координаторка напряму «Здорова школа» в Рівненській області; Сяська І.О. - докторка педагогічних наук, професорка кафедри біології, здоров'я людини та фізичної терапії та Шевчук О.А. - кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри біології, здоров'я людини та фізичної терапії.
Тематика форуму охопила надважливу проблематику запобігання й профілактики поширення неінфекційних захворювань та розбудови моделі здорової школи й безпечного освітнього середовища. У панельних дискусіях на теренах форуму ділилися своїм досвідом і надбанннями представники освітянської спільноти, керівники обласних центрів контролю й профілактики хвороб західного регіону України, голови територіальних громад. Зокрема, Ірина Скорбун, координаторка напряму «Здорова школа» в Україні, відзначила, що Рівненський державний гуманітарний університет став першим ЗВО в західному регіоні, який впровадив в освітні програми навчання майбутніх учителів новий освітній компонент "Здорова школа", який дасть змогу забезпечити якісну фахову підготовку майбутніх педагогів до виховання здорового підростаючого покоління та розбудову безпечного освітнього середовища.