ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ АСПІРАНТІВ (3 жовтня 2024)

Шановні колеги!
Кафедра вікової та педагогічної психології Рівненського державного гуманітарного університету, на чолі з завідувачем кафедри, в.о.ректора, доктором психологічних наук, професором Романом ПАВЕЛКІВИМ, ініціює наукове зібрання аспірантів спеціальності 053"Психологія", гарантів ОП "Психологія",членів Спеціалізованих вчених рад по захисту дисертацій.
У процесі науково-консультативного заходу буде здійснено обговорення теоретичних, методичних, правових питань підготовки здобувачів третього освітнього ступеня вищої освіти у ЗВО та розвитку психологічної науки.
Плануються зустрічі з зарубіжними партнерами з питань обміну досвідом підготовки дисертаційних робіт у країнах ЄС та України.
Аспіранти матимуть можливість презентувати результати власних досліджень.
За результатами Форуму буде опубліковано збірник матеріалів, учасники отримають сертифікати та матимуть можливість доєднатися до Асоціації аспірантів спеціальності "Психологія". Заявки надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.