Навчальний рік на психолого-природничому факультеті закінчується досить символічно – звітом найдосвідченіших здобувачів вищої освіти. Іспит з дисципліни «Психологія розвитку» (викладач-проф. Наталія Корчакова) у форматі очної і дистанційної співпраці складають аспіранти 2 курсу освітньо-наукової програми 053 «Психологія».
Саме напрямок підготовки кандидатів наук та докторів філософії (PhD) за спеціальністю «Психологія» має в РДГУ найпотужнішу історію, багаті традиції та відповідальне сьогодення. Починаючи з кінця дев’яностих років аспірантські програми навчання а РДГУ пройшла плеяда науковців, які стали не лише кандидатами, а й докторами психологічних наук, доцентами й професорами. У останні роки - докторами філософії зі спеціальності «Психологія».
Випускники аспірантури працюють у закладах вищої освіти різних регіонів країни. Багато із них очолюють профільні кафедри, чи факультети.
Бажаємо сьогоднішнім здобувачам третього ступеня вищої освіти успішного завершення сесії та плідної роботи над дисертаційними дослідженням.