ОБГОВОРЮЄМО ЗМІСТОВИЙ КОНТЕНТ ОСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН ОНП «Психологія».

Завершується 2023-2024 навчальний рік. У розпалі заліково-екзаменаційна сесія. Все ж, сесійна втома не завадила членам студентського активу та студентського наукового товариства факультету долучитися до обговорення перспектив роботи навчального закладу у наступному навчальному році. Зокрема, напередодні затвердження робочих планів навчальних дисциплін ОНП Психологія для третього (освітньо-наукового) рівня, студенти зустрілися з проректором з наукової роботи, головою науково-технічної ради університету, доктором економічних наук, професором Олександром Дейнегою, гарантом ОНП Психологія, доктором психологічних наук, професором Наталією Корчаковою та заступником завідувача кафедри вікової та педагогічної психології, кандидатом педагогічних наук, професором Валентиною Безлюдною. На зустрічі обговорювалися питання змістового наповнення навчальних компонентів підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 053 «Психологія» у 2024-2025 н.р. У зустрічі брали участь також аспіранти означеної спеціальності та абітурієнти.