Відбулася зустріч старшого викладача кафедри практичної психології та психотерапії Демянюк О. з випускниками Тучинського ліцею Гощанської селищної ради

Кафедра практичної психології та психотерапії РДГУ проводить профорієнтаційну роботу в закладах освіти. Зокрема, 23 травня 2024 року відбулася зустріч старшого викладача кафедри практичної психології та психотерапії Демянюк О. з випускниками Тучинського ліцею Гощанської селищної ради. Олена Демянюк презентувала спеціальність 053 Психологія (освітні програми "Психологія" та "Практична психологія"), окреслила перспективність професії психолога в сучасних умовах; надала вичерпну інформацію щодо умов вступу до університету і особливостей навчання за спеціальністю; розказала про яскраве життя студентів психолого-природничого факультету та запросила на день відкритих дверей в РДГУ (28.05.2024 - 0 15.00 онлайн). Задоволення від зустрічі отримали всі: учні, адміністрація школи і лектор!