З ініціативи кафедри біології, здоров’я людини та фізичної терапії та за підтримки керівництва психолого-природничого факультету, в особі декана проф. Павелківа В. Р. 10 травня була підписана угода про співпрацю між Рівненським державним гуманітарним університетом та КЗ «Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти» РОР ( директор - Самчук В. М. ) та були визначені основні напрями спільної діяльності у сфері науково-дослідницької, еколого-натуралістичної та методичної роботи. Задекларована співпраця дасть змогу покращити якість професійної підготовки майбутніх біологів, вчителів біології і здоров’я людини та відкриє нові напрями у реалізації соціально-психологічної та фізичної реабілітації населення в умовах воєнного стану.