Студентка ППФ Чорноус Яна Михайлівна отримала диплом І ступеня ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності 053
Психологія у 2023-2024 н.р. Науковий керівник – Кулакова Лариса Миколаївна, доцент кафедри вікової та педагогічної психології.
26 квітня 2024 року було проведено Підсумкову конференцію ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності 053 Психології у 2023–2024 н.р.
Конкурсна комісія забезпечила рецензування 18 студентських робіт, що надійшли з 9 вищих навчальних закладів. На підсумковій науково-практичній конференції виступило 6 студентів з 4 вищих навчальних закладів.
 На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції конкурсна комісія вирішила визначити переможцями Конкурсу та нагородити:
 Диплом І ступеня:
 Чорноус Яна Михайлівна, Рівненський державний гуманітарний університет. Науковий керівник - Кулакова Лариса Миколаївна, доцент кафедри вікової та педагогічної психології.
 Диплом ІІ ступеня:
- Суханова Олена Олександрівна, Донецький національний університет імені Василя Стуса. Науковий керівник - Оверчук Вікторія Анатоліївна, професор, завідувач кафедри психології.
- Петрич Стелла Іванівна, Мукачівський державний університет. Науковий керівник - Ямчук Таїса Юріївна, доцент кафедри психології.
 Диплом ІІІ ступеня:
- Муравйова Олена Борисівна, Національний Університет «Запорізька політехніка». Науковий керівник - Савелюк Наталія Михайлівна, професор кафедри психології.
- Філоненко Катерина Вікторівна, Національний Університет «Запорізька політехніка». Науковий керівник - Хрустальова Марина Станіславівна, доцент кафедри психології.
- Чередниченко Софія Миколаївна , Національний Університет «Запорізька політехніка». Науковий керівник - Хрустальова Марина Станіславівна, доцент кафедри психології.
 Також Комісія вирішила нагородити грамотами учасників-фіналістів за наступними номінаціями:
  •  Найкращий експеримент – Чередниченко Софія Миколаївна, Національний Університет «Запорізька політехніка».
  •  Практична значущість – Муравйова Олена Борисівна, Національний Університет «Запорізька політехніка».
  •  Найкраща доповідь – Петрич Стелла Іванівна, Мукачівський державний університет.
  •  Науковець-новатор – Чорноус Яна Михайлівна, Рівненський державний
  • гуманітарний університет.
  •  Глибина розкриття теми – Філоненко Катерина Вікторівна, Національний Університет «Запорізька політехніка».
  •  Оригінальність теми – Суханова Олена Олександрівна, Донецький національний університет імені Василя Стуса.
Вітаємо переможців Конкурсу та їх наукових керівників!