Цікавою і захоплюючою була зустріч майбутніх психологів

Цікавою і захоплюючою була зустріч майбутніх психологів, здобувачів вищої освіти 2 і 3 курсів психолого-природничого факультету РДГУ (керівник групи доцент Ольга Артемова) з психологинею Рівненського інклюзивно-ресурсного центру Мариною Малиновською на семінарі-практикумі з використання настільних ігор для розвитку пізнавальних можливостей та емоційно-вольової сфери дітей. Після проходження навчальної практики (пропедевтичної (2 курс) і діагностичної (3 курс) студенти, ознайомившись з основними напрямками роботи практичного психолога закладів освіти, активно включилися в роботу: пропонували власні ігри для дітей, виготовляли роздатковий матеріал, розкриваючи тим самим свій внутрішній світ, потужний креативний потенціал.
По завершенню семінару було знайомство з роботою логопеда і реабілітолога, екскурсія інклюзивно-ресурсним центром. Всі залишилися задоволені, почерпнули багато корисної інформації, отримали незабутні емоції і чекають нових зустрічей.