День пятий, заключний, Тижня психології

День пятий, заключний, Тижня психології на психолого-природничому факультеті розпочався майстер-класом, у ході якого учасники розширили свої знання про стрес та опанували навички управління стресом (ведуча Ольга Артемова).
Вплив стресу на розвиток особистості став предметом обговорення під час ворк-шопу «Стрес як адаптаційний синдром» (ведуча Наталія Хупавцева).
Сучасні погляди на проблему дитячо-батьківських відносин та особливості їх корекції стали предметом обговорення під час лекції на тему: «Батьки і діти ХХІ століття: сучасні практики психологічної допомоги» (лектор Світлана Литвиненко).
Презентація «Ментальне та фізичне здоров’я освітян в контексті здорової школи» (ведуча Катерина Певелків) була присвячена основним напрямкам роботи щодо збереження ментального та фізичного здоров’я усіх учасників освітнього процесу в рамках україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров'я».
Завершився цьогорічний Тиждень психології традиційним підведенням підсумків.
Робимо те, що вміємо! Наближаємо Перемогу разом! Все буде Україна!