У рамках тижня психології 25 квітня відбувся воркшоп на тему "Емоційний менеджмент: мистецтво управління емоціями"

У рамках тижня психології, що триває на психолого-природничому факультеті, сьогодні, 25 квітня відбувся воркшоп на тему "Емоційний менеджмент: мистецтво управління емоціями" (ведуча - кандидат психологічних наук, доцент кафедри вікової та педагогічної психології Лариса Кулакова). Зустріч була міжфакультетською, бо об'єднала у соціально-психологічному просторі і майбутніх психологів, і педагогів. Дискутували про емоції, почуття, відчуття, їх роль у нашому житті. Вправлялися в уміннях приймати та конструктивно проживати власні емоції та почуття, контактувати із ними. Результат зустрічі - маса приємних емоцій та ресурсне наповнення!