22-26 квітня 2024 року на психолого-природничому факультеті вшістнадцяте буде проводитися Тиждень психології.

Ми запрошуємо до участі у ньому здобувачів вищої освіти за усіма освітніми ступенями зі спеціальності «Психологія», практичних психологів закладів освіти, а також усіх, хто цікавиться сучасними проблемами психологічної науки. Програмою передбачено обговорення актуальних психологічних проблем, насамперед тих, що породжені війною, а також шляхів надання психологічної допомоги всім, хто її потребує. Заплановані цікаві гостьові лекції, зустрічі зі стейкхолдерами освітніх програм, випускниками спеціальності, членами Рівненського осередку Української Спілки Психотерапевтів. Активно долучаться до проведення заходів Тижня психології і студенти спеціальності.
Сподіваємося, що участь у цьогорічному Тижні психології допоможе Вам дізнатися багато цікавої та актуальної інформації, здобути нові компетентності та практичний досвід.