Професійний розвиток науково-педагогічних працівників

Професійний розвиток науково-педагогічних працівників передбачає постійну самоосвіту, участь у програмах підвищення кваліфікації, будь-які інші види та форми професійного зростання. Професор кафедри загальної психології та психодіагностики Ольга Камінська, доцент кафедри практичної психології та психотерапії Костянтин Бабак, доценти кафедри вікової та педагогічної психології Руслан Кулаков, Ольга Созонюк, Лариса Кулакова успішно завершили спеціалізоване навчання за темою: «Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні медичної допомоги із використанням керівництва mhGAP». Отримані компетенції будуть використані для покращення надання психологічної допомоги людям з порушеннями фічзичного та ментального здоров’я.