Майстер-клас «Особливості супроводу військових з важкими пораненнями та ампутаціями».

В межах співпраці психолого-природничого та філологічних факультетів РДГУ та представників ГО «Центр підтримки «Атлант» 26.03.2024 на філологічному факультеті було проведено майстер-клас «Особливості супроводу військових з важкими пораненнями та ампутаціями».
Під час майстер-класу студенти філологічного та психолого-природничого факультетів отримали інформацію про тонкощі спілкування з військовослужбовцями із важкими пораненнями, а також відповіді на запитання про те, чому змінюється поведінка військових, що так глибоко змінює їхню свідомість, як поводитися при першій зустрічі в лікарні, як комунікувати з військовими, щоб не нашкодити їм і собі. Про супровід і підтримку військових в лікарні, допомогу військовим в процесі реабілітації, а також про процес «вигорання» у військових і волонтерів.
Майстер-клас за підтримки деканатів філологічного та психолого-природничого факультетів, організували та провели:
1. Оздемір О. В. – доцент кафедри міжкультурної комунікації, теорії, історії та методики викладання зарубіжної літератури, магістранта 1-го року навчання, психолого-природничого ф-ту РДГУ, спеціальності 035 «Психологія»;
2. Макарчук Ольга – клінічний психолог, перинатальний консультант, куратор волонтерської мобільної групи ГО «Центр підтримки Атлант» у м. Рівне;
3. Яремчук Юлія – волонтер з морально-психологічної підтримки військових в ГО "Атлант", студентка бакалаврату 4-го року навчання, психолого-природничого ф-ту РДГУ, спеціальності 035 «Психологія»;
4. Жемга Тетяна – психологиня, координатор групи ГО «Центр підтримки Атлант» у м. Рівне, студентка бакалаврату 4-го року навчання, психолого-природничого ф-ту РДГУ, спеціальності 035 «Психологія»;
5. Панасюк Наталія – психологиня реабілітаційного центру «Рекавері»;
6. Зіборов Людмила – волонтер з морально-психологічної підтримки військових ГО «Центр підтримки Атлант» у м. Рівне, магістранта 1-го року навчання, психолого-природничого ф-ту РДГУ, спеціальності 053 «Психологія».