Відбувся науково-практичний семінар «Сучасна соціальна-педагогічна діяльність: проблеми, пошуки»

З вітальним словом до учасників семінару звернулася заступник декана психолого-природничого факультету доц. Левчук І.Б.
Заслухали виступи випускників спеціальності «Соціальна робота»:
1. Катерина Копилець, соціальний педагог Липинський ліцей Підгайцівськоі сільської ради (Волинська обл.);
2. Яна Чорна, соціальний педагог Приватна організація соціально-реабілітаційний центр «Затишок»(дитяче містечко), Закарпатська обл.
3. Альона Лозян, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Березнівськоі сільської ради
А також учасники семінару заслухали доповідь доцента кафедри, к.п.н., Оксани О.В., на тему: «Соціално-психологічга реабілітація військовослужбовців».
На завершення, було підведено підсумки конкурсу студентських фоторобіт «Листівки щастя», та нагороджено переможців.
У фінальній частині, учасникам науково-практичного семінару були вручені сертифікати.