Студентка групи СР-21 Соломко Наталія презентувала книгу товариства польських науковців

Студентка групи СР-21 Соломко Наталія, для кафедри презентувала книгу товариства польських науковців з проблематики професійної зайнятості жінок у сільській місцевості. Наталія перебувала на стажуванні в Жешувському унівеститеті.
Відбувся інформаційно-виховний захід «Ментальне здоровʼя» за участю студентів усіх курсів спеціальності «Соціальна робота», де виступила із доповіддю студентка групи СР-32 Кособуцька Анастасія. Студенти взяли активну участь в обговоренні доповіді.
На завершення, переглянули документальний фільм «Штуц» режисера Дж. Хілла, що присвячений ментальному здоровʼю та психофізичній реабілітації людини.